Witamy Wiosnę w Naszej Szkole!

Dzisiejszy dzień rozpoczęliśmy od kiermaszu palemek wielkanocnych, gdzie każdy mógł podziwiać i nabyć przepiękne, ręcznie robione dekoracje. Kolorowe, pełne wiosennych motywów palemki wprowadziły nas wszystkich w radosny nastrój.

Kulminacją dnia był przemarsz przez Sobótkę z Marzannami. Ten stary, słowiański zwyczaj pożegnania zimy został przyjęty z wielkim entuzjazmem. Uczniowie i nauczyciele, niosąc kolorowe lalki, symbolicznie pożegnali zimę, witając przed sobą ciepłe, wiosenne dni.

Tradycyjnie, zakończyliśmy dzień symbolicznym spaleniem Marzann, co jest znakiem pożegnania z zimą i radosnego przywitania wiosny. Był to moment pełen emocji, który z pewnością na długo zostanie w naszej pamięci.

Na koniec, chcielibyśmy serdecznie podziękować Radzie Rodziców za nieocenioną pomoc i wsparcie w organizacji tego wyjątkowego dnia. Wasze zaangażowanie i pomoc są dla nas niezmiernie ważne i doceniane.

Dziękujemy wszystkim za udział i za to, że wspólnie możemy celebrować takie chwile. Witamy wiosnę w naszym szkolnym gronie!