Przedstawienie „Kopciuszek”

Dnia 15 marca 2024 roku, nasze dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas I – III mieli niezwykłą okazję wybrać się na kulturalną przygodę do Domu Kultury w Kłodawie. Wizyta ta była okazją do wspólnego obejrzenia przedstawienia pt. „Kopciuszek”, zrealizowanego przez utalentowanych aktorów Katolickiego Teatru Edukacji w Krakowie.

Przedstawienie to okazało się niezwykle barwnym spektaklem, w którym przepiękne kostiumy, przemyślana scenografia, urzekająca muzyka oraz efekty świetlne stworzyły niezapomnianą atmosferę. „Kopciuszek” to bajka znana wszystkim dzieciom, a jej sceniczna interpretacja przypomniała ważne wartości, takie jak dobroć, pracowitość, miłość i marzenia.

Spektakl obfitował również w humor, co bez wątpienia przypadło do gustu naszym uczniom. Śmieszne dialogi wywołały żywiołową i spontaniczną reakcję publiczności, a dobry nastrój towarzyszył dzieciom jeszcze długo po powrocie do szkoły.

To była wyjątkowa okazja do zainspirowania młodych umysłów i podkreślenia znaczenia kultury w naszym codziennym życiu. Dziękujemy wszystkim za udział i cieszymy się na kolejne takie wydarzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *