Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu wczorajszym, w Szkole Podstawowej w Grabowie, odbył się emocjonujący gminny turniej wiedzy pożarniczej. Uczestnicy z klas V-VIII wykazali się nie tylko doskonałą znajomością zasad bezpieczeństwa pożarowego, ale także zaciętością i duchem rywalizacji. Niestety, mimo nieprzeciętnej wiedzy i zaangażowania, naszym reprezentantom nie udało się tym razem stanąć na podium. Współzawodnictwo było bardzo wyrównane, a różnice punktowe – minimalne. Każdy uczestnik turnieju, niezależnie od wyniku, wykazał się jednak ogromnym zaangażowaniem oraz poziomem przygotowania. Chociaż w tym roku zabrakło nam odrobiny szczęścia, nie poddajemy się! Już teraz rozpoczynamy przygotowania do przyszłorocznych zawodów, mając nadzieję, że przyniosą one naszym uczniom upragnione zwycięstwo. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za udział i za pokazanie, że bezpieczeństwo pożarowe jest dla nich ważne. Gratulacje dla wszystkich uczestników, a szczególnie dla naszych reprezentantów – jesteśmy z Was dumni! Z niecierpliwością oczekujemy kolejnych wydarzeń i jesteśmy pewni, że przyszły rok przyniesie naszym uczniom mnóstwo sukcesów. Do zobaczenia na kolejnych zawodach!