Święto Palanta w Naszej Szkole: Tradycja Kontynuowana!

W naszej szkolnej społeczności z wielkim entuzjazmem świętowaliśmy kolejne Święto Palanta, podkreślając bogactwo polskich tradycji sportowych. Mecz, pełen emocjonujących wybicia, zakończył się tradycyjnym remisem, co tylko dodało radości uczestnikom.

Po meczu uczestnicy mieli okazję do wspólnego poczęstunku, który sprzyjał integracji i wymianie doświadczeń. Wydarzenie było też okazją do specjalnego treningu palantowego na stadionie w Grabowie, gdzie uczniowie i absolwenci naszej szkoły, pod okiem prezesa Polskiego Stowarzyszenia Palantowego, Pana Łukasza Szymborskiego, doskonalili swoje umiejętności.

Dzień zakończył się pamiątkowym zdjęciem, symbolizującym wspólnotę i tradycję, które są fundamentem naszej szkolnej kultury. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i niezapomniane emocje. Do zobaczenia w przyszłym roku na kolejnym Święcie Palanta!