Niesamowite Nowości dla Naszej Szkoły!

Dziś mamy zaszczyt ogłosić, że dzięki programowi „Infrastruktura sportowa PLUS” nasza szkoła otrzymała dotację w wysokości 285.000 zł na budowę nowoczesnego boiska wielofunkcyjnego. To wspaniała okazja do rozwijania sportowych pasji naszych uczniów oraz integracji społeczności szkolnej i lokalnej.

Dzięki wsparciu radnych oraz osobistemu zaangażowaniu pana Burmistrza Janusza Jagodzińskiego, z budżetu gminy mamy otrzymać dodatkowo kwotę ok. 300.000 zł, co umożliwi nam pełne zrealizowanie projektu.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy przyczynili się do tego sukcesu, w tym do naszych wyjątkowych gości i niezawodnej Rady Rodziców. Dzięki waszemu wsparciu, nasze marzenia o miejscu pełnym sportowej rywalizacji i radości z aktywności stają się rzeczywistością.

Z niecierpliwością oczekujemy na otwarcie nowego rozdziału w historii naszej szkoły. Dziękujemy za wasze wsparcie – razem tworzymy lepszą przyszłość dla naszych uczniów!