XIII edycja Sobótki Świętojańskiej w Starej Sobótce już za nami!

W minioną niedzielę, Stara Sobótka tętniła życiem i radością podczas obchodów tradycyjnego święta Nocy Świętojańskiej. Wydarzenie zorganizowane przez Stowarzyszenie „Wspólna Sprawa” oraz Gminę Grabów przyciągnęło licznych gości, którzy mogli cieszyć się mnóstwem atrakcji przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Nasza szkoła tradycyjnie była gospodarzem wydarzenia, użyczając budynek szkoły i boisko na potrzeby obchodów.

Nie zabrakło występów artystycznych naszych uczniów, widowisk tanecznych, inscenizacji obrzędowych oraz koncertów, które wprowadziły wszystkich w magiczną atmosferę tej wyjątkowej nocy.

Dla najmłodszych uczestników przygotowano dziecięcy plac zabaw, a dla wszystkich uczestników liczne wystawy, pokazy oraz pyszne jedzenie zapewnione przez lokalnych dostawców.

Dziękujemy wszystkim za udział i stworzenie niezapomnianej atmosfery! Do zobaczenia za rok!