Wycieczka w Góry Świętokrzyskie

W dniach 13-15 czerwca uczniowie Szkoły Podstawowej w Starej Sobótce wraz z opiekunami wyjechali na trzydniową wycieczkę w góry Świętokrzyskie. Pierwszym punktem było: zwiedzanie średniowiecznych ruin zamku w Chęcinach. Następnie wejście na Święty Krzyż. Pomimo deszczowej pogody humory dopisywały.  Drugi dzień wycieczki przywitał młodzież słonecznym porankiem. Zaraz po śniadaniu pojechali do Krynicy Zdrój, żeby skosztować słynnej wody leczniczej oraz zwiedzić uzdrowisko. Po południu odbyli rejs statkiem po jeziorze Rożnowskim i zatrzymali się przy tamie. Dzień zakończył się ogniskiem i dyskoteką. Trzeciego dnia po śniadaniu uczniowie pożegnali się z Bartkową i udali się do Sandomierza, aby zobaczyć urokliwe miasto. Następnie pojechali do Ujazdu, żeby zwiedzić zamek Krzyżtopór. Ostatnim najbardziej wyczekiwanym punktem wycieczki był McDonald. Najedzeni i zadowoleni wrócili do domów.