„Nasza Planeta – Nasze Zdrowie „

„Nasza Planeta – Nasze Zdrowie ” – pod takim hasłem 8 kwietnia po raz kolejny społeczność naszej szkoły wzięła udział w obchodach Dnia Zdrowia i Dnia Ziemi. Hasło nie jest przypadkowe, gdyż wielkimi krokami zbliża się dzień naszej planety. Głównym celem tej profilaktycznej akcji jest promocja zdrowego stylu życia, wdrażanie do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz kształtowanie postaw proekologicznych. Z tej okazji uczniowie przedstawili wesołą część artystyczną, która wprawiła w dobry nastrój wszystkich zebranych. Po przedstawieniu dzieci z każdej klasy miały do wykonania specjalne zadania związane z dbaniem o zdrowie nasze i naszej planety. Serdecznie dziękujemy przybyłym gościom za wspólnie spędzony czas i udaną edukacyjną zabawę.