Mikołajki 2022

6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Tegoroczne Mikołajki różniły się jednak od poprzednich obchodzonych w naszej szkole. Od samego rana z każdej strony kręciły się po korytarzach dzieci ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach. Nawet sam Mikołaj odwiedził naszą szkołę.
Zorganizowano kiermasz świąteczny, w trakcie którego można było nabyć pyszne ciasta, tosty, grzanki oraz napoje. Na nasze maluszki z oddziałów przedszkolnych oraz uczniów klas I-III czekały atrakcje w postaci bajki „Karolek i Święty Mikołaj” następnie odbyły się konkurencje sportowe, na zawodników czekały wspaniałe nagrody. Główną atrakcją była Świąteczna Familiada po raz pierwszy zorganizowana w naszej szkole. W teleturnieju udział wzięli uczniowie z klas III-VIII, nauczyciele oraz rodzice. Była to wspaniała i niezapominania zabawa.