Jasełka 2019

Tradycją naszej szkoły są coroczne Jasełka przygotowywane przez uczniów pod opieką nauczycieli. Tegoroczne przedstawienie dzieci zaprezentowały trzykrotnie. W sali gimnastycznej. Pani Dyrektor przywitała gości i złożyła życzenia. Jasełka bardzo się podobały. Przedstawiały one Narodzenie się Jezusa w stajence i składanie Dzieciątku oraz Jego Rodzicom darów przez postacie bajkowe a także dzieci. Uwagę widzów przyciągała  dekoracja z szopką i żłóbkiem oraz ogniskiem na pierwszym planie, przy którym siedzieli pasterze. Całość uświetniały piękne kolędy, pastorałki oraz piosenki w wykonaniu chórku. Na zakończenie aktorzy złożyli życzenia gościom, którzy wynagrodzili ich gromkimi brawami.  Uczniowie wykazali się świetńą grą aktorską, a piękna sceneria oraz śpiew chóru dopełniały całość. Mamy nadzieję, że te Jasełka będą zapamiętane przez wszystkich.