Dzień Mamy i Taty w klasie II

Dziś mieliśmy wspaniałą okazję świętować Dzień Mamy i Taty w klasie II! Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Wasze wsparcie i uśmiechy sprawiły, że ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy.

Dzieci przygotowały piękny występ, który poruszył nasze serca. Było mnóstwo wzruszeń i radości, a każdy moment był pełen miłości i wdzięczności dla naszych kochanych rodziców.

Po występie, każde dziecko wręczyło własnoręcznie wykonane prezenty. Te małe upominki, wykonane z ogromnym zaangażowaniem i sercem, były wyjątkowym dowodem miłości.

Następnie, wszyscy zebraliśmy się w szkolnej altanie, gdzie czekał na nas pyszny grill.

To był niezapomniany dzień, pełen radości, wzruszeń i wspólnych chwil, które na długo pozostaną w naszej pamięci. Dziękujemy za wspólne świętowanie i cieszymy się, że mogliśmy spędzić ten czas razem.