182 rocznica urodzin Marii Konopnickiej

Dziś w naszej szkole świętowaliśmy 182. rocznicę urodzin Marii Konopnickiej!

Uczniowie przygotowali piękny występ, prezentując stroje z epoki poetki, co wprowadziło nas w wyjątkowy klimat tamtych czasów. Podczas występu mogliśmy podziwiać recytacje wierszy autorstwa Marii Konopnickiej, które zostały zaprezentowane z ogromnym zaangażowaniem i talentem.

Nie zabrakło również piosenek, które były pięknie wykonane przez naszych uczniów, a popisy taneczne dopełniły całości, dostarczając wszystkim wielu wzruszeń i radości.

Mieliśmy zaszczyt gościć wśród nas Pana Mariusza Jagielskiego, Burmistrza Grabowa, a także radnych Panią Wiolettę Bauer i Pana Piotra Wieczorkiewicza. Ich obecność była dla nas dużym wyróżnieniem i wsparciem. Dołączyła do nas również Rada Rodziców oraz licznie przybyli rodzice naszych uczniów, co sprawiło, że atmosfera była niezwykle rodzinna i serdeczna.

Na zakończenie, jak na prawdziwych urodzinach przystało, nie mogło zabraknąć pysznego tortu! Wspólnie delektowaliśmy się słodkim poczęstunkiem, który był doskonałym zwieńczeniem tego wyjątkowego dnia.

Dziękujemy wszystkim za obecność, wsparcie i zaangażowanie w organizację tego niezapomnianego wydarzenia! To dzięki Wam mogliśmy wspólnie uczcić pamięć Marii Konopnickiej w tak piękny sposób.