Wspaniały Bal Karnawałowy w Naszej Szkole !

Z ogromną radością informujemy, że dzisiejszy Bal Karnawałowy był niezapomnianym wydarzeniem, pełnym zabawy, śmiechu i fantastycznych atrakcji. Chcemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że nasza szkolna społeczność mogła razem świętować w tak wyjątkowy sposób. Samorząd Uczniowski wykazał się niezwykłą kreatywnością, organizując szereg konkursów, które dostarczyły mnóstwo radości i zdrowej rywalizacji. Byliśmy świadkami niesamowitych talentów naszych uczniów, którzy wykazali się zarówno w tańcu, jak i innych konkurencjach.

Nieoceniony wkład wnieśli również nasi cudowni Rodzice, a w szczególności Rada Rodziców, która przygotowała pyszny poczęstunek. Tosty, które zniknęły w mgnieniu oka, były prawdziwym hitem !

Specjalne podziękowania kierujemy również do Pani Wioletty Bauer, która ufundowała niesamowitą atrakcję – budkę fotograficzną 360 stopni. Dzięki niej będziemy mieli cudowną pamiątkę.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą atmosferę, fantastyczne stroje i niezapomniane wrażenia. Już nie możemy się doczekać kolejnych szkolnych wydarzeń !

Wypocznijcie podczas ferii !!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *