Walentynki

Z okazji Święta Zakochanych, nasza społeczność szkolna miała wyjątkową okazję do wyrażenia sympatii, przyjaźni oraz wdzięczności, dzięki akcji walentynkowej zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski. W atmosferze wzajemnego szacunku i radości, na korytarzu szkolnym ustawione zostało specjalne pudełko, do którego uczniowie oraz pracownicy mogli wrzucić kartki i liściki miłosne skierowane do osób, które chcieli obdarować dobrym słowem.
Dzięki zaangażowaniu członków Samorządu Uczniowskiego, 14 lutego, w Dniu Świętego Walentego, odbiorcy otrzymali swoje walentynki. Inicjatywa ta pozwoliła na kreatywne wyrażenie uczuć i sympatii, a także znacząco przyczyniła się do budowania pozytywnej atmosfery w naszej społeczności szkolnej.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tej akcji, za otwartość serc i gotowość do dzielenia się pozytywnymi emocjami. Akcja walentynkowa udowodniła, jak istotne w naszym życiu są relacje międzyludzkie, szacunek i przyjaźń. Mamy nadzieję, że takie działania będą kontynuowane i staną się inspiracją do wzmacniania więzi oraz okazywania wsparcia i zrozumienia na co dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *