Teatr Profilaktyczny w naszej szkole

Dziś mieliśmy przyjemność gościć niezwykłe przedstawienia profilaktyczne dla naszych uczniów z klas 0-3 oraz 4-6, przygotowane przez teatr „Magiczna Scena”. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wsparcie w przekazywaniu ważnych wartości wychowawczych poprzez sztukę!

„Księga życzeń” to bajka o przyjaźni, szacunku i dojrzałym podejmowaniu decyzji. Zosia i jej magiczna księga zabierają nas w świat pełen kolorów i magii, gdzie każde życzenie może się spełnić! Przygody, które czekają na naszą bohaterkę, uczą jak ważne są rozsądek i empatia.

„Szkolne tarapaty” opowiadają o dwóch przyjaciołach, Dominiku i Rudzie, których różnice stają się przyczyną dramatycznych wydarzeń podczas szkolnej wycieczki. Przedstawienie zwraca uwagę na wpływ grupy rówieśniczej oraz zagrożenia wynikające z niewłaściwych decyzji.

Oba spektakle skupiają się na kluczowych aspektach rozwoju młodego człowieka, takich jak empatia, zdrowie psychiczne oraz świadomość zagrożeń związanych z używkami.

Dziękujemy aktorom z „Magicznej Sceny” za wspaniałe występy i przekazane lekcje! Niech przemyślenia po spektaklu zostaną z nami na długo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *