Ślubowanie klasy pierwszej i akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

„Dzieci rodzą się ze skrzydłami. Nauczyciele pomagają im je rozwinąć.”
                                                                                                                          Janusz Korczak
 
Dzisiejszy dzień w naszej szkole był bardzo uroczysty. Podczas Dnia Edukacji w obecności wielu zaproszonych gości, wśród których nie zabrakło nauczycieli emerytów, pana wójta, przedstawicieli współpracujących ze szkołą instytucji oraz rodziców – pierwszoklasiści złożyli ślubowanie. Aktu pasowania dokonał pan dyrektor. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Starej Sobótce. Po części artystycznej głos zabrał pan dyrektor oraz zaproszeni goście. Wszyscy gratulowali pierwszakom i obdarowali ich upominkami.
To był także dzień szczególny, w którym każdy nauczyciel szkoły mógł poczuć się wyjątkowo – składaliśmy podziękowania tym, którzy dbają o nauczanie i wychowanie. Następnie pan dyrektor wręczył nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi. Na koniec wszyscy udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez radę rodziców.
 
Z okazji Dnia Nauczyciela wszystkim nauczycielom życzymy dużo szczęścia i radości z wykonywanej pracy, sukcesów zawodowych i samych wzorowych uczniów. Niech Wam sprzyja los w tej niełatwej pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *