Gościnne Spotkanie z Fundacją „Kocia Szansa”

W dniu dzisiejszym, nasza szkoła miała przyjemność gościć Panią Małgorzatę Modlińską, przedstawicielkę fundacji „Kocia Szansa”. Jest to organizacja non-profit, której misją jest pomoc kotom w potrzebie – od ratowania, przez leczenie, aż po szukanie nowych, kochających domów.

Niezwykle inspirującym momentem spotkania była opowieść o kotce „Słoneczko”, która znalazła schronienie w fundacji po trudnych przejściach na Ukrainie. Pani Małgorzata podzieliła się z nami wiedzą na temat zwyczajów kotów, ich potrzeb oraz sposobów na odpowiednią opiekę nad tymi wspaniałymi zwierzętami.

Spotkanie było nie tylko okazją do zdobycia cennej wiedzy, ale również momentem, w którym nasi uczniowie mogli wykazać się empatią i zaangażowaniem. W ramach podziękowania dla fundacji „Kocia Szansa”, zebraliśmy karmę oraz zabawki, które zostały przekazane na rzecz kotów czekających na adopcję.

Dziękujemy Pani Małgorzacie za to, że zaszczepiła w naszych uczniach chęć pomagania i za pokazanie, jak wielką różnicę można zrobić, otwierając swoje serce na potrzeby innych. To spotkanie na pewno zostanie z nami na długo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *