Inauguracja roku szkolnego 2022/2023

Minęły wakacje i dziś 1 września rozpoczął się rok szkolny 2022/2023. O godzinie 8.45 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. M Konopnickiej w Starej Sobótce wszystkich uczniów, rodziców, gości i nauczycieli przywitał pan dyrektor Paweł Pawłowski.Słowa swojego przemówienia skierował przede wszystkim do uczniów, życząc im sukcesów w nauce. Pogratulował pani Agacie Radwańskiej i kapłanowi Bartłomiejowi Brzezińskiemu uzyskania kolejnych stopni awansu zawodowego. Podczas uroczystości wręczył również nagrody dla Pauliny Cieślińskiej, Amelii Bauer i Adama Pijewskiego za zbiórkę makulatury.
Na inauguracji mieliśmy także przyjemność gościć pana wójta Janusza Jagodzińskiego, który w swoim wystąpieniu również zwrócił się do uczniów i życzył, by ten rok był dla nich pełen sukcesów. Ponadto pogratulował panu Pawłowi Pawłowskiemu wygranej w konkursie na dyrektora szkoły i objęcia placówki na co najmniej pięć lat.
Po części oficjalnej uczniowie wraz z rodzicami udali się do klas na pierwsze spotkanie z wychowawcami.
Mamy nadzieję, że rok szkolny dla naszej społeczności będzie obfitował w niezapomniane wydarzenia, podczas których zdobędą nie tylko wiedzę, ale i nowe doświadczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *