Dzień Edukacji Narodowej 2021

„Trzeba wielkiego serca, by kształtować małych ludzi”…

Dziś w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej oraz ślubowanie klasy pierwszej . To był dzień szczególny, w którym każdy nauczyciel naszej szkoły mógł poczuć się wyjątkowo. To dzień, w którym składamy podziękowania tym, którzy dbają o nauczanie, wychowanie młodych pokoleń w duchu umiłowania Ojczyzny, wartości i ideałów, które kształtują społeczeństwo.
Doniosłym momentem dzisiejszej uroczystości było ślubowanie klas pierwszych, które wzbudziło wiele emocji.
Aktu pasowania dokonał Pan Dyrektor kolorowym ołówkiem. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Starej Sobótce.  Po części artystycznej głos zabrał dyrektor oraz zaproszeni goście: wójt, rada rodziców, rodzice uczniow klasy pierwszej, p. Wioletta Bauer oraz kapłan Bartłomiej Brzeziński.
Następnie dyrektor wręczył nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej oraz w zakresie pracy administracyjno – obsługowej.
Na koniec wszyscy udali sie na słodki poczęstunek przygotowany przez radę rodziców.

Z okazji Dnia Nauczyciela wszystkim nauczycielom życzymy dużo szczęścia i radości z wykonywanej pracy, sukcesów zawodowych i samych wzorowych uczniów. Niech Wam sprzyja los w tej niełatwej p

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *