Konkurs Szybkiego Czytania

2018.03.14

przeglądaj galerię zdjęć   środa 18:35

Z okazji Dnia Języka Ojczystego w naszej szkole został przeprowadzony Konkurs Szybkiego Czytania. Uczniowie, którzy brali udział w tej konkurencji musieli przeczytać w jak najszybszym czasie tekst (zapisany na kartce formatu A4), odłożyć go na bok, a następnie bez zaglądania do przeczytanych treści odpowiedzieć na serię pytań dotyczących wiadomości tam zawartych.
Zwycięzcami konkursu okazali się Lena Heftowicz z klasy 4 (w kategorii uczniów klas IV – V) i Oliwer Klauze z klasy 7 (w kategorii uczniów klas VI – VII). GRATULUJEMY!!!
Organizatorki szkolnego Dnia Języka Ojczystego (p. Renata Olczak i p. Joanna Heftowicz) dziękują wszystkim uczniom za udział w konkursie oraz Panu Pawłowi Pawłowskiemu za przygotowanie pięknych dyplomów dla uczestników i laureatów zmagań z szybkim czytaniem.