"Młodzież zapobiega pożarom” - eliminacje szkolne

2018.03.02

przeglądaj galerię zdjęć   piątek 20:36

2 marca 2018 roku w naszej szkole odbyły się szkolne eliminacje Turnieju Pożarniczego „Młodzież zapobiega pożarom”. Do konkursu przystąpiło 9 uczniów z klasy 5 i jedna uczennica klasy 7. Uczniowie rozwiązywali test składający się z 20 pytań. Małgosia Cieplak i Wiktoria Matczak zdobyły taką samą liczbę punktów. Jury w składzie: Komendant Gminny OSP RP w Grabowie pan Paweł Łaziński , pani Agata Radwańska i dyrektor szkoły pani Anna Kowalczyk podjęło decyzję o dogrywce. Dziewczynki odpowiadały ustnie na zadawane przez jury turnieju pytania. I miejsce zdobyła Małgosia Cieplak, II Wiktoria Matczak, a III Agata Góral. Dziewczynki będą reprezentowały naszą szkołę w eliminacjach gminnych turnieju. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez OSP w Starej Sobótce. Podziękowania od przedstawiciela OSP p. Pawła Łazińskiego otrzymał również opiekun uczestników pani Beata Komorowska . Serdecznie dziękujemy OSP w Starej Sobótce, a w szczególności panu Pawłowi Łazińskiemu i panu Romanowi Radomskiemu za wsparcie i pomoc w przeprowadzeniu szkolnych eliminacji. Trzymamy kciuki za nasze uczennice.