Bal Karnawałowy

2018.01.26

przeglądaj galerię zdjęć   piątek 12:39

W dniu 26.01.2018 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień i zamieniła się w prawdziwą salę balową. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za bohaterów znanych bajek i nie tylko. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach i konkursach przygotowanych przez wszystkie klasy. Był czas na zabawę, ale również na smaczny posiłek przygotowany przez rodziców.
Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości.
Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń, zresztą – zajrzyjcie do galerii !
Kolejny bal już za rok.