Kadra pedagogiczna

Nad rozwojem uczniów czuwa wykwalifikowana, kompetentna, zaangażowana i odpowiedzialna kadra pedagogiczna, stosująca nowoczesne metody nauczania i wychowania.

Dzięki solidnej pracy pedagogicznej uczniowie szkoły często biorą udział w różnego rodzaju konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych na szczeblu gminnym, powiatowym, a także ogólnopolskim.

Nauczyciele chętnie prowadzą zajęcia pozalekcyjne jak również organizują wycieczki klasowe, rajdy, wyjazdy na "zieloną szkołę", które doskonale integrują młodzież i pozwalają lepiej poznać turystyczne zakątki naszego kraju.

NAUCZYCIELPRZEDMIOTWYCHOWAWCA
KLASY
mgr Anna Kowalczykwychowanie fizyczne II-III-
mgr Małgorzata Brzostowiczwychowanie przedszkolne / logopedia / plastyka IV-VIIoddział 3, 4 - latków